๑۩۞۩๑reSspec7 ComMuniTy๑۩۞۩๑
Cel mai tare forum din Piatra Neamt:X:X!!! Intrati si gasiti acolo chat de vorbit cu toti prietenii:-@:-@!! Aici gasiti muzica,filme,jocuri,bancuri,programe,flash game,filme online etc. toate aparute in 2009(cat mai recente)WinkWinkWink!!


By reSspec7:)>-



Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

๑۩۞۩๑reSspec7 ComMuniTy๑۩۞۩๑
Cel mai tare forum din Piatra Neamt:X:X!!! Intrati si gasiti acolo chat de vorbit cu toti prietenii:-@:-@!! Aici gasiti muzica,filme,jocuri,bancuri,programe,flash game,filme online etc. toate aparute in 2009(cat mai recente)WinkWinkWink!!


By reSspec7:)>-

๑۩۞۩๑reSspec7 ComMuniTy๑۩۞۩๑
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dragonball Evolution 2009

In jos

Dragonball Evolution 2009 Empty Dragonball Evolution 2009

Mesaj Scris de aLeX[x]X 20CM Vin 17 Apr 2009, 02:53

Dragonball Evolution 2009 Efhp3p

Dragon Ball este povestea care se centreaza in jurul unui baiat pe nume Goku. Dar el nu este orice fel de baiat. Goku descopera ca este nascut pe alta planeta si ca a fost trimis pe Pamant ca sa se infiltreze in societatea noastra si apoi sa o distruga. Dar fiind crescut in spiritul pamantean, Goku se dovedeste a fi aparatorul dreptatii si al adevarului. El alege sa nu isi indeplineasca destinul de a provoca distrugerea planetei, ci alege sa protejeze planeta noastra impotriva unei amenintari extraterestre, care are ca scop dominarea intregului univers, si cauta sa controleze sapte bile magice. Gohan, bunicul care l-a adoptat, il roaga pe Goku pe patul de moarte sa caute cele sapte bile magice cu ajutorul Maestrului Roshi. El trebuie sa il impiedice pe Lordul Piccolo, inainte ca acesta sa puna mana pe aceste bile si sa cucereasca lumea.

An: 2009
Gen: Thriller , SF , Aventura , Actiune , Fantezie


Dragonball Evolution 2009 15gqbh3

aLeX[x]X 20CM
Founder
Founder

masculin
Numarul mesajelor : 78
Varsta : 35
Localizare : arad
Joburi/Distractii : mai multe
Stare de spirit : buna
Iti place forumul : DA imi place foarte mult!
Puncte : 102
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/03/2009

http://reSspec7.team-forum.net

Sus In jos

Dragonball Evolution 2009 Empty Re: Dragonball Evolution 2009

Mesaj Scris de aLeX[x]X 20CM Vin 17 Apr 2009, 15:09

Cand m-am uitat la desene era frumos...dar filmul nu l-am vazut Very Happy

aLeX[x]X 20CM
Founder
Founder

masculin
Numarul mesajelor : 78
Varsta : 35
Localizare : arad
Joburi/Distractii : mai multe
Stare de spirit : buna
Iti place forumul : DA imi place foarte mult!
Puncte : 102
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/03/2009

http://reSspec7.team-forum.net

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum